Blue Dolphin Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Blue Dolphin Hotel Halkidiki

Blue Dolphin Hotel eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki rreth 100 meter larg nga deti.Hoteli ofron sherbime cilesore duke ua bere pushimet te paharrueshme.
sipas ofertes 0

Description

Blue Dolphin Hotel Halkidiki ndodhet 1,5 km larg nga fshati turistik Metamorphosis dhe rreth 85 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik.Hoteli ofron shume sherbime cilesore, aktivitete fizike edhe nje qender spa per tua bere pushimet te paharrueshme.

        Facilitete:                                   Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                Kondicioner
  • Palester                                                   Dush
  • Spa                                                       Ballkon/Tarrace
  • Kend lojrash per femije                        Tharse flokesh
  • Sallon bukurie                                           Tv
  • Dhome konference                               Frigorifer
  • Aktivitete sportive                               Kanale satelitore
  • Bar                                                        Telefon
  • Restorant                                               Pamje
  • Parkim

Përfshihen

Mengjesi dhe Darka

Parkimi

Internet

Palestra

Pishina

Aktivitete sportive (aerobi,volejboll,basketboll,tennis)


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Spa (jacuzzi,sauna,hammam)

Peshqir plazhi

Cadra plazhi

Masazhe (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes