Blue Lagoon Princess Hotel

+355 4 2 420 892

Blue Lagoon Princess Hotel

Blue Lagoon Princess Hotel ndodhet ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki rrreth 50 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Blue Lagoon Princess Hotel ofron dhoma dhe suita elegante, i rrethuar nga plazhi i mbrekullueshem me detin e kristalte fton te gjithe vizitoret per te kaluar pushime te paharrueshme.

Facilitete te dhomes:                                                Facilitete:

  • Kondicioner                                                Sallon Bukurie
  • Ballkon/tarrace                                                   Parkim     
  • Dush                                                        Pishine,Pishine per femije
  •  Makine kafe                                                       Spa
  •  Tharse flokesh                                                 Internet
  •  Frigorifer                                                    Aktivitete sportive
  • TV                                                                    Kend lojrash
  • Telefon                                                            Amfiteater
  •   Kanale Tv                                                      Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Spa

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Tennis

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes