Blue Princess Beach Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Blue Princess Beach Resort Korfuz

Blue Princess Beach Resort Korfuz eshte i pozicionuar ne bregdet me nje pamje te mbrekullueshme te detit. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Blue Princess Beach Resort Korfuz ofron siperfaqe te gjelberuara, dhoma komode, restorante, bare dhe shume sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

       Facilitete                                                           Facilitete te dhomes:

 • Pastrim kimik                                                      Kondicioner
 • Internet                                                                    Dush
 • Pishine                                                             Ballkon/tarrace
 • Masazhe                                                           Tharse flokesh
 • Parkim                                                                  Frigorifer
 • Pishine per femije                                             Tv satelitor
 • Kend lojrash                                                          Telefon
 • Bar                                                                  
 • Restorant                                                         
 • Plazh privat
 • Sporte uji
 • Transferta
 • Siguracione

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake (nen 2 kg pa pagese)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes