Blumarin Apart Hotel Apartments Korfuz

+355 4 2 420 892

Blumarin Apart Hotel Apartments Korfuz

Blumarin Apart Hotel Apartments Korfuz eshte i vendosur me nje distance rreth 350 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Blumarin Apart Hotel Apartments Korfuz

Description

Blumarin Apart Hotel Apartments Korfuz ofron nje game te gjere dhomash komode dhe sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit.

        Facilitete:                                              Facilitete te dhomes:

 • Internet                                                 Kondicioner
 • Parkim                                                Ballkon/Tarrace
 • Pishine                                                       Dush
 • Jacuzzi                                               Tharese flokesh
 • Siguracione                                                Ibrik
 • Transferta                                                 Kuzhine
 • Plazh privat                                             Frigorifer
 • Pishine per femije                                       Tv
 • Bar
 • Restorant

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes