Bomo Club Assa Maris Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bomo Club Assa Maris Halkidiki

Bomo Club Assa Maris Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki rreth 9 km larg nga fshati turistik Agios Nikolaos.Hoteli ofron sherbime all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Bomo Club Assa Maris Halkidiki ndodhet rreth 84 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron nje plazh privat me rere,nje shetitore te bukur me palma, peisazhe te gjelberta, det te kristalte dhe shume sherbime dhe aktivitete sportive.

       Facilitete:                                                                    Facilitete te dhomes:

 • Dhome Konference                                                          Kondicioner
 • Doktor                                                                                Ballkon/tarrace
 • Pishine                                                                                   Dush
 • Palester                                                                             Kanale televizive
 • Parkim                                                                                   Tharse flokesh
 •  Animacione                                                                             Frigorifer
 • Pastrim kimik                                                                              Tv
 • Dyqane                                                                                     Telefon                                                                              
 • Internet                                                                              
 • Pishine per femije                                                             
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern
 • Tenis
 • Volejboll

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pije

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Peshqir plazhi (10 euro pagesa)

Siguracioni

Transferta

Transporti


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes