Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki

Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra, Halkidiki rreth 500 meter larg nga qyteti Hanioti.Hoteli eshte rreth 150 meter larg nga deti dhe ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti "Maqedonia",Selanik.Hoteli ofron dhoma te rehatshme dhe sherbime te shkelqyera dhe iu garanton nje qendrim te paharrueshem.

Facilitete te dhomes:                                        Facilitete:

  • Kondicioner                                    Pishine,Pishine per femije
  • Ballkon/Tarrace                                     Transferta
  • Dush                                                      Internet
  • Tharse flokesh                                 Bar, Restorant
  • Radio                                                    Sporte uji
  • Frigorifer                                             Cadra plazhi
  • Tv                                                       Peshqir plazhi
  • Kanale Tv
  • Telefon

Përfshihen

Mengjes,Dreke,Darke

Pijet

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes