Bomo Club Villas Kosma Villa Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bomo Club Villas Kosma Villa Halkidiki

Bomo Club Villas Kosma Villa ndodhet ne koder te fshatit turistik Hanioti duke ofruar nje pamje te mbrekullueshme te detit dhe nje peisazh te gjelber te gadishullit Kassandra,Halkidiki.
sipas ofertes 0
  • Home
  • Hotele
  • Bomo Club Villas Kosma Villa Halkidiki

Description

Bomo Club Villas Kosma Villa Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti "Maqedonia", Selanik me nje distance rreth 850 meter larg nga deti. Vizitoret mund te perdorin te gjitha sherbimet qe ofrojne vilat. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare.

       Facilitete te dhomes:                                Facilitete:

  • Kondicioner                                               Pishine
  • Dush                                                         Parkim
  • Ballkon/Tarrace                                         Internet
  • Kuzhine                                                   Sporte uji
  • Frigorifer                                                  Restorant
  • Tv
  • TV satelitor

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Internet

Parkim

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes