BV Kalafiorita Resort Kalabri

+355 4 2 420 892

BV Kalafiorita Resort Kalabri

BV Kalafiorita Resort Kalabri, nje resort me 4 yje i pozcionuar ne Zambrone ne Itali. Sherbimi eshte cilesor dhe perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.
Personi/Nata/Fillon nga 68

Description

BV Kalafiorita Resort Kalabri, nje resort me 4 yje i pozcionuar ne Zambrone ne Itali. Sherbimi eshte cilesor dhe perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhje: Zambrone, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF Lamecia 50 kilometra
BV KALAFIORITA 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
5 Maj - 6 Qershor € 68 Falas € 34
3 - 30 Qershor € 80 Falas € 40
1 Korrik - 4 Gusht € 103 € 51 € 51
5 - 25 Gusht € 139 € 69 € 69
26 Gusht - 1 Shtator € 103 € 51 € 51
2 - 8 Shtator € 80 Falas € 40
9 Shtator -13 Tetor € 68 Falas € 34


Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 9 Shtator - 13 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje deti
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte me kosto

Vleresimet:

 • HolidayCheck 3.3/6
 • Booking.com 8.0/10
 • TripAdvisor 4.0/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkimi
 5. Wifi
 6. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 68€ / Personi/Nata/Fillon nga