Byzantio Hotel & Apartments Parga

+355 4 2 420 892

Byzantio Hotel & Apartments Parga

Byzantio Hotel & Apartments Parga ndodhet rreth 200 metra larg nga plazhi Valtos. Hoteli ofron sherbim half board per turistet.
sipas ofertes 0

Description

Byzantio Hotel & Apartments Parga perbehet nga dy ndertesa te cilat ndodhen mbrapa kalase Veneciane te Prages. Hoteli eshte i rrethuar nga pemet e bukura te ullirit dhe ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta te paharrueshme.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine,Pishine per femije
 • Plazh me rere
 • Bar

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine,Frigorifer
 • Tv satelitor

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes