Calypso Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Calypso Hotel Halkidiki

Calypso Hotel Halkidiki ndodhet ne qender te fshatit turistik te Haniotit rreth 300 meter larg nga deti.Hoteli eshte i pershtatshem per pushime familjare dhe shoqerine.
sipas ofertes 0

Description

Calypso Hotel Halkidiki ndodhet rreth 85 km larg nga aeroporti "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron nje game te gjere argetimesh dhe sherbimesh cilesore.

       Facilitete te dhomes:                                                  Facilitete:

  • Kondicioner                                                          Pishine, Pishine per femije
  • Dush                                                                      Aktivitete sportive
  • Ballkon/Tarrace                                                          Bar,Restorant
  • Tharse flokesh                                                              Internet
  • Frigorifer                                                                        Doktor
  • Kanale Tv 
  • Tv

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Cadra plazhi

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes