The Captains House Boutique Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

The Captains House Boutique Hotel Preveza

The Captains House Boutique Hotel Preveza ndodhet ne qytetin e bukur turistik te Prevezes rreth 2 km nga deti, Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • The Captains House Boutique Hotel Preveza

Description

The Captains House Boutique Hotel Preveza eshte nje ndertese historike e cila eshte ndertuar ne vitin 1896. Hoteli sherben si nje pikenisje ideale per ekskursione ditore ne rrethinat piktoreske te Prevezes, si Lumi Louros dhe ne vendin arkeologjik te Nikopolis. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Dhome ngrenie

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Mini bar
 • Telefon
 • Tv satelitor

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

15/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes