Century Resort Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Century Resort Hotel Korfuz

Century Resort Hotel Korfuz ndodhet me nje distance rreth 500 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Century Resort Hotel Korfuz ofron hapsira te gjelberta, dhoma komode dhe sherbime cilesore per te gjithe vizitoret. Afer hotelit ndodhen bare, restorante, taverna dhe dyqane.

          Facilitete                                                        Facilitete te dhomes:

 • Dhome konference                                           Kondicioner
 • Internet                                                                     Dush
 • Pishine                                                              Ballkon/tarrace
 • Transferta                                                          Tharse flokesh
 • Parkim                                                                     Frigorifer
 • Pishine per femije                                                 Tv satelitor
 • Kend lojrash per femije                                          Telefon
 • Bar                                                                                  Tv                                                      
 • Restorant                                                                  Kuzhine                                      
 • Plazh privat                                                                 Ibrik
 • Siguracione
 • Tennis
 • Volejboll
 • Bilardo
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Internet (pagese ekstra)

Cadra plazhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes