Chrousso Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Chrousso Village Hotel Halkidiki

Chrousso Village Hotel ndodhet ne gadishullin Kassandra ne Halkidiki rreth 1.5 km larg nga fshati turistik Paliouri dhe me nje distance rreth 500 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Chrousso Village Hotel Halkidiki ndodhet rreth 150 km larg nga aeroporti "Maqedonia",Selanik.Hoteli eshte i rrethuar nga ngjyra e gjelbert e pemeve dhe ofron te kaloni pushime te qeta familjare.

         Facilitete:                                                                  Facilitete te dhomes:

 • Pishine, Pishine per femije                                         Kondicioner
 • Aktivitete sportive                                                              Dush
 • Animacione                                                                  Ballkon/Tarrace
 • Restorant                                                                     Tharse flokesh
 • Bar                                                                                     Kuzhine
 • Parkim                                                                        Kanale televizive
 • Internet                                                                                 Tv
 • Dyqane                                                                              Telefon
 • Pastrim kimik
 • Kend lojrash
 • Dhome konference
 • Diet menu

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes