Coralli Hotel Apartments Halkidiki

+355 4 2 420 892

Coralli Hotel Apartments Halkidiki

Coralli Hotel Apartments Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra. Hoteli ndodhet afer detit me nje distance rreth 100 metra duke iu dhene nje atmosfere te ngrohte pushimesh.
sipas ofertes 0

Description

Coralli Hotel Apartments Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti i Selanikut. Eshte zgjedhja ideale ku mund të kombinoni pushimet e plazhit me trajtimet moderne ne  qendren Spa "Agia Paraskevi"nga burimet termale.

     Facilitete te dhomes:                                      Facilitete:

  • Kondicioner                                                   Parkim
  • Dush                                                                Spa
  • Ballkon/Tarrace                                              Dyqane
  • Kuzhine                                                        Restorant
  • Frigorifer                                                      Transferta
  • Tv                                                                 Cadra palzhi
  • Tharse flokesh

Përfshihen

Mengjesi dhe darke


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Spa

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes