Corfu Belvedere Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Belvedere Hotel Korfuz

Corfu Belvedere Hotel Korfuz eshte i vendosur ne fshatin turistik Agios Ioannis me nje distance rreth 50 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Corfu Belvedere Hotel Korfuz ndodhet 3 km larg nga fshati turstik  Benitses dhe rreth 15 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron siperfaqe te gjelberta, dhoma komode, sherbime cilesore, ideale per pushime te qeta familjare.

         Facilitete:                                                         Facilitete te dhomes:

  • Parkimi                                                             Kondicioner
  • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
  • Internet                                                                 Dush
  • Siguracione                                                   Tharese flokesh
  • Transferta                                                           Frigorifer
  • Tv dhome                                                             Telefon
  • Bar                                                                     Tv satelitor
  • Restorant                                                                 Tv
  • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Internet (pagese ekstra)

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes