Corfu Holiday Palace Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Holiday Palace Korfuz

Corfu Holiday Palace Korfuz eshte e vendosur ne koder dhe ofron nje pamje panoramike te detit, liqenit dhe ishujve Pontikonisi.
sipas ofertes 0

Description

Corfu Holiday Palace Korfuz eshte i vendosur ne qytetin turstik Kanoni me nje distance rreth 100 metra larg nga deti. Hoteli ofron dhoma, sherbime cilesore, argetime per femije, sporte dhe nje atmosfere te ngrohte mikepritje.

          Facilitete                                                  Facilitete te dhomes:

 • Pastrim kimik                                                   Kondicioner
 • Internet                                                                  Dush
 • Pishine                                                            Ballkon/tarrace
 • Palester                                                          Tharse flokesh
 • Parkim                                                               Frigorifer
 • Pishine per femije                                            Tv satelitor
 • Aktivitete per femije                                          Telefon
 • Bar                                                                            Tv                                              
 • Restorant                                                             Radio                                
 • Plazh privat                                                      Mini bar
 • Aktivitete sportive                                  Kanale nderkombetare
 • Qender fitness
 • Sallon flokesh
 • Dhome konference
 • Kembim valutor
 • Doktor
 • Animacione
 • Siguracione
 • Transferta
 • Masazhe
 • Sauna
 • Jacuzzi
 • Pishine dimerore
 • Tv dhome

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake (nen 5 kg pa pagese)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Aktivitete sportive (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes