Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz

Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz ndodhet me nje distance rreth 20 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz eshte e vendosur ne koder dhe ofron nje pamje panoramike te detit. Hoteli ofron nje game te gjere argetimesh per femije dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete:                                                       Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                             Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                  Dush
 • Siguracione                                                   Tharese flokesh
 • Transferta                                                           Frigorifer
 • Aktivitete per femije                                            Telefon
 • Bar                                                                             Tv 
 • Restorant                                                                
 • Plazh privat
 • Tennis
 • Bilardo

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Pijet alkoolike

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes