Corfu Maris Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Maris Hotel Korfuz

Corfu Maris Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin e vjeter turstik Benitses, i pozicionuar shume prane detit. Hoteli ofron sherbim full board.
sipas ofertes 0

Description

Corfu Maris Hotel Korfuz ndodhet 11 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli perbehet nga dy ndertesa 3 kateshe te cilat ofrojne nje pamje nga deti dhe sherbime te tjera cilesore per te gjthe te ftuarit.

        Facilitete:                                                          Facilitete te dhomes:

  • Parkimi                                                             Kondicioner
  • Pishina                                                            Ballkon/Tarrace
  • Internet                                                                  Dush
  • Siguracione                                                   Tharese flokesh
  • Transferta                                                            Frigorifer
  • Plazh privat                                                           Telefon
  • Bar                                                                  Tv satelior, Tv
  • Restorant                                                   Kanale nderkombetare

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 5 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Pijet

Pijet alkoolike

Transporti

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes