Corfu Palace Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Palace Hotel Korfuz

Corfu Palace Hotel Korfuz eshte i vendosur shume prane qendres se qytetit te Korfuzit me nje distance rreth 900 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Corfu Palace Hotel Korfuz ndodhet rreth 1 km larg nga aeroporti. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili modern dhe ofron nje pamje nga gjiri Garitsa.

        Facilitete:                                                          Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                             Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                  Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Mini bar
 • Sherbim dhome                                                     Telefon
 • Bar                                                                        Tv satelitor
 • Restorant                                                                 
 • Plazh privat
 • Spa
 • Sauna
 • Masazhe
 • Jacuzzi
 • Pastrim kimik
 • Golf
 • Tennis
 • Casino
 • Aktivitete per femije
 • Doktor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi, peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes