Corfu Senses Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Senses Hotel Korfuz

Corfu Senses Hotel Korfuz ndodhet shume prane plazhit Agios Ioannis, Peristeron. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Corfu Senses Hotel Korfuz ndodhet 4 km larg nga fshati turistik Benitses  dhe 17 km larg nga porti i Korfuzit.Te gjitha dhomat ofrojne nja ballkon me pamje nga deti. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete:                                                              Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                             Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                  Dush
 • Siguracione                                                   Tharese flokesh
 • Transferta                                                           Frigorifer
 • Doktor                                                                    Telefon
 • Bar                                                                     Tv satelitor
 • Restorant                                                                  Tv
 • Plazh privat                                           Kanale nderkombetare
 • Animacione
 • Tennis
 • Bilardo

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes