Cronwell Sermilia Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

Cronwell Sermilia Resort Halkidiki

Cronwell Sermilia Resort eshte nje hotel luksoz i vendosur afer detit ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki. Hoteli ofron sherbim half board dhe full board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Cronwell Sermilia Resort Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Paskoudia.Hoteli ofron shumellojshmeri sherbimesh dhe aktivitesh sportive per te rritur dhe femije.

      Facilitete te dhomes:                                                         Facilitete:

  • Kondicioner                                                       Dhome Konference
  • Dush                                                                              Palester
  • Ballkon/Tarrace                                                  Pishine,pishine per femije
  • Tharse flokesh                                                               Parkim
  • Telefon                                                                        Internet
  • Frigorifer                                                              Aktivitete sportive
  • Mini Bar                                                               Kend lojrash per femije
  • Peshqir                                                                Bar, Restorant
  • Tv satelitor                                                                Animacione

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Palestra

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes