Daluz Boutique Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Daluz Boutique Hotel Preveza

Daluz Boutique Hotel Preveza ndodhet me nje distance rreth 200 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Daluz Boutique Hotel Preveza ndodhet rreth 2.5 km larg nga qendra e qytetit te Prevezes. Eshte nje zone ideale per ciklizem, peshkim dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme nga kopshti i gjelbert.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine,Pishine per femije
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine,Frigorifer
 • Tv satelitor

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes