Danai Beach Resort & Villas Halkidiki

+355 4 2 420 892

Danai Beach Resort & Villas Halkidiki

Danai Beach Resort & Villas Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki i cili ofron nje pamje fantastike te detit dhe nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore per femije edhe te rritur.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Danai Beach Resort & Villas Halkidiki

Description

Danai Beach Resort & Villas Halkidiki ndodhet ne qytetin turistik Nikiti rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli ofron suita dhe vila te rehatshme me dizanje elegante per tiu dhuruar pushime te paharrueshme.

       Facilitete:                                                                      Facilitete te dhomes:

 • Sallon bukurie                                                                Kondicioner
 • Exghange                                                                   Ballkon / Tarrace
 • Pishine                                                                               Peshqir 
 • Aktivitete sportive                                                              Dush 
 • Animacione                                                                       CD / DVD player  
 • Bar                                                                                Tharese flokesh 
 • Restorant                                                                          Ngrohje
 • Barbeque                                                                          Kuzhinë
 • Kend lojrash                                                                      Mini bar
 • Parkim                                                                             Frigorifer
 • Pishine per femije                                                          TV satelitor
 • Dyqane                                                                            Telefon
 • Spa
 • Sporte uji

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palestra

Canoe

Peshqir plazhi

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Spa

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes