Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki

Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra rreth 200 meter larg nga fshati turistik Hanioti.Hoteli ndodhet ne nje distance rreth 600 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki perbehet nga 10 ndertesa dykateshe te cilat jane te vendosur ne koder rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode me pamje panoramike te detit. Zgjedhja ideale per pushime romantike.

       Facilitete te dhomes:                                    Facilitete:

  • Kondicioner                                                 Pishine
  • Ballkon / Tarrace                                          Parkim
  • Dush                                                            Internet
  • Tharese flokesh                                           Palester
  • Frigorifer                                                        Sauna
  • TV satelitor                                                 Animacione
  • Telefon                                                       Bar, Restorant
  • Televizor                                                    Aktivitete sportive

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes