Delfinia Corfu Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Delfinia Corfu Hotel Korfuz

Delfinia Corfu Hotel Korfuz ndodhet shume prane qendres se fshatit Moraitika. Hoteli ka nje distance rreth 20 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Delfinia Corfu Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje kopesht te gjelbert dhe ofron nje pamje panoramike te plazhit. Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh dhe argetimesh per femije dhe te rritur.

       Facilitete:                                                               Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                    Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Kembim valutor                                                    Frigorifer
 • Dhome konference                                                Telefon
 • Bar                                                                        Tv satelitor
 • Restorant                                                            
 • Tavern                                                                      
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 7 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi

Peshqir plazhi

Internet (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes