Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki

+355 4 2 420 892

Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki

Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki rreth 100 meter larg nga plazhi. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki

Description

Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki eshte i ndertuar sipas nje stili arkitekturor tradicional me nje siperfaqe te gjelberuar hoteli ofron dhoma dhe suita komode dhe nje shumellojshmeri sherbimesh.

       Facilitete te dhomes:                                      Facilitete:

 • Kondicioner                                                      Pishine
 • Ballkon / Tarrace                                              Palester
 • Dush                                                                Internet
 • Tharese flokesh                                           Pastrim kimik
 • Kuzhine                                                              Spa
 • Frigorifer                                                       Kend lojrash
 • TV satelitor                                                    Bar, Restorant
 • Telefon                                                          Aktivitete sportive
 • Televizor                                                       Pishine per femije

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Parkimi

Palester

Tennis


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Internet (3 euro per 24 ore)

Masazhe (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes