Diaporos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Diaporos Hotel Halkidiki

Diaporos Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia rreth brigjeve Vourvourou me nje distance rreth 100 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Diaporos Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia" ne Selanik. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta dhe te perballueshme.

       Facilitete te dhomes:                                             Facilitete:

  • Kondicioner                                                          Parkim
  • Dush                                                                     Internet
  • Ballkon/Tarrace                                                  Kend lojrash
  • Tharse flokesh                                                  Bar, Restorant
  • Frigorifer                                                               Tennis
  • Tv                                                                       Plazh me rere

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Tennis

Parkimi

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Dreka

Pijet

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes