Divani Corfu Palace Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Divani Corfu Palace Hotel Korfuz

Divani Corfu Palace Hotel Korfuz ndodhet ne gadishullin Kanoni, 3 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit me nje distance 800 metra nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Divani Corfu Palace Hotel Korfuz ndodhet 2 km larg nga aeroporti nderkombetar i Korfuzit. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili modern dhe ofron shumellojshmeri sherbimesh per te gjithe te ftuarit.

        Facilitete:                                                            Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                             Kondicioner
 • Pishina                                                                Mini bar
 • Internet                                                                 Dush
 • Siguracione                                                   Tharese flokesh
 • Palester                                                                Frigorifer
 • Tv dhome                                                             Telefon
 • Bar                                                                     Tv satelitor
 • Restorant                                                                 
 • Plazh privat
 • Pastrim kimik
 • Aktivitete per femije

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 3 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes