Dolomiti Sul Mare Resort Kalabri

+355 4 2 420 892

Dolomiti Sul Mare Resort Kalabri

Dolomiti Sul Mare Resort Kalabri nje resort me 4 yje i cili kufizohet nga gjiret e bukura ne bregdetin e Tirrenian, Kalabri.
Personi/Nata/Fillon nga 46

Description

Dolomiti Sul Mare Resort Kalabri nje resort me 4 yje i cili kufizohet nga gjiret e bukura ne bregdetin e Tirrenian, Kalabri.

 • Vendodhja: Briatico, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 150 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 20 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 40 kilometra
DOLOMITI SUL MARE 4* ALL INCLUSIVE I LIMITUAR
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 13.99 vjec 2 - 13.99 vjec
26 Maj - 15 Qershor € 46 Falas € 23
16 Qershor - 6 Korrik € 56 Falas € 28
7 Korrik - 3 Gusht € 71 Falas € 36
4 - 24 Gusht € 94 Falas € 47
25 Gusht - 14 Shtator € 56 Falas € 28
15 - 29 Shtator € 46 Falas € 23
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 20% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 26 Maj - 29Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit , per krevat bebi pagese ekstra.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat: 

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Cooling fan
 • Mini-kuzhine
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte - falas

Vleresimet:

 • Holidaycheck 3.8/6
 • Booking.com 7.8/10
 • TripAdvisor 4.0/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 46€ / Personi/Nata/Fillon nga