Eagles Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Eagles Palace Hotel Halkidiki

Eagles Palace Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Athos rreth 4 km larg nga qyteti Ouranoupolis.Eshte nje zgjedhje ideale per pushime familjare.
sipas ofertes 0

Description

Eagles Palace Hotel Halkidiki eshte i vetmi hotel brenda rajonit qe hyn ne kategorine e dhomave "Deluxe".Hoteli eshte i rrethuar nga gjelberimi dhe pamja e bukur e plazhit te mbrekullueshem dhe ofron nje game te gjere sherbimesh.

         Facilitete:                                                                               Facilitete te dhomes:

 • Sallon bukurie                                                                            Kondicioner
 • Dhome konference                                                                         Dush
 • Kembim Valutor                                                                         Ballkon/Tarrace
 • Klinike dentare                                                                          Tharse flokesh
 • Mjek                                                                                               Ngrohje
 • Pastrim kimik / sherbime Lavanderi                                              Mini Bar
 • Palester                                                                                         Telefon
 • Pishine dimerore                                                                              Tv
 • Internet                                                                                      Kanale televizive
 • Jacuzzi                                                                                       Tv satelitore
 • Masazh                                                                                          Pamje
 • Parkim
 • Eishine
 • Sherbim në dhome
 • Siguracion 
 • Dyqan
 • Spa 
 • Tansferta
 • Banje turke
 • Dhome 
 • TV
 • Kend lojrash
 • Aktivitete sportive
 • Muzike live
 • Pishine per femije
 • Bar, Restorant, Kafe

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina e jashtme

Parkimi

Internet

 


Nuk Përfshihen

 

Pishine te brendshme (pagese shtese)

Hammam (pagese shtese)

Hot Tub / Jacuzzi (pagese shtese)

Masazh (pagese shtese)

Qendra Spa dhe Wellness (pagese shtese)

Qendra e Fitness (pagese shtese)

Dreka

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Pijet

Aktivitetet sportive (pagese shtese)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes