Elani Bay Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

Elani Bay Resort Halkidiki

Elani Bay Resort Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra duke ofruar nje pamje te mbrekullueshme te detit te kristalte dhe pyllit me pisha i cili rrethon te gjithe hotelin.
sipas ofertes 0

Description

Elani Bay Resort Halkidiki ndodhet rreth 20 metra larg nga deti dhe rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh cilesore dhe aktivitetesh per femije dhe te rritur.

        Facilitete:                                                     Facilitete te dhomes:

  • Internet                                                            Kondicioner
  • Parkim                                                                  Dush                                       
  • Pishine                                                           Ballkon/Tarrace
  • Aktivitete sportive                                                  Tv
  • Pishine per femije                                               Telefon
  • Kend lojrash                                                        Peshqir
  • Bar                                                                      Tharse flokesh
  • Restorant                                                            Frigorifer
  • Taverne                                                              Tv satelitor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes