Elea Beach Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Elea Beach Hotel Korfuz

Elea Beach Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin Dassia shume prane plazhit. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Elea Beach Hotel Korfuz ndodhet 11 km larg nga porti i Korfuzit dhe 12 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit. Hoteli ofron kopesht, pishine, argetime pa limit per femije  dhe te rritur.

         Facilitete:                                                         Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                             Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                  Dush
 • Siguracione                                                   Tharese flokesh
 • Transferta                                                            Frigorifer
 • Pastrim kimik                                                        Telefon
 • Bar                                                                     Tv satelitor
 • Restorant                                                                 Tv
 • Plazh privat                                                      Kanale muzike
 • Masazhe
 • Sherbim dhome
 • Dyqane
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive
 • Sporte uji
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 5 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes