Evi-Ariti Apartments Korfuz

+355 4 2 420 892

Evi-Ariti Apartments Korfuz

Evi-Ariti Apartments Korfuz ndodhet 300 metra larg nga fshati turistik Benitses me nje distance rreth 80 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Evi-Ariti Apartments Korfuz ndodhet 12 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Apartamentet ndodhen afer plazhit dhe ofrojne pamje madheshtore te detit dhe maleve. Eshte zgjedhja ideale per pushime buxhetore te qeta.

       Facilitete:                                                              Facilitete te dhomes:

  • Parkimi                                                                     Tv
  • Restorant                                                       Ballkon/Tarrace
  • Internet                                                                 Dush
  • Dyqane                                                                  Ibrik
  • Plazh privat                                                         Frigorifer
  • Sporte uji                                                             Kuzhine
  • Bar                                                                                                                                 

 


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes