Excelsior Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Excelsior Hotel Selanik

Excelsior Hotel i perfshire ne kategorine e hoteleve luksoze ne Selanik ofron dhoma elegante dhe suita me dysheme druri dhe një ballkon që ofron pamje mbi qendren e qytetit.
test 45

Description

Excelsior Hotel ofron te provoni luksin qe deshironi me sherbimet cilesore si spa,masazhe,pishine.Hoteli ofron salla te pershtatshme per konferenca te ndryshme.

Ofertat per Fundjave ne Selanik

2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Klasike (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data  2 nete me Mengjes   2 nete Mengjes + Darke  Kontakto
24 - 26 Nentor  € --  € --
27 - 29 Nentor   € --  € --
01 - 03 Dhjetor  € --  € --
08 - 12 Dhjetor  € --  € --
15 - 17 Dhjetor  € --  € --
22 - 24 Dhjetor  €€ --  €  --
24 - 27 Dhjetor  € ---  €  --
30 Dec - 2 Jan  € ---  €  --
05 - 07 Janar  € 155  € --
12 - 14 Janar  € 155  € --
19 - 21 Janar  € 155  € --
26 - 28 Janar  € 155  € --
02 - 04 Shkurt  € 219  € --
09 - 11 Shkurt  € 155  € --
13 - 15 Shkurt  € 155  € --
16 - 18 Shkurt  € 155  € --
23 - 25 Shkurt  € 155  € --
02 - 04 Mars  € 155  € --
07 - 09 Mars  € 155  € --
09 - 11 Mars  € 155  € --
16 - 18 Mars  € 155  € --
23 - 25 Mars  € 155  € --
31 Mar - 02 Pri  € 155  € --
06 - 08 Prill  € 155  € --
13 - 15 Prill  € 155  € --
20 - 22 Prill  € 155  € --

Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 45€ / test