Filippos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Filippos Hotel Halkidiki

Filippos Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra ne qytetin turistik Nea Moudania rreth 200 meter afer detit. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.
sipas ofertes 0

Description

Filippos Hotel Halkidiki ofron dhoma komode dhe sherbime cilesore.

        Facilitete:                                            Facilitete te dhomes:

  • Parkim                                                    Kondicioner
  • Internet                                                        Dush
  • Transferta                                            Ballkon/Tarrace
  • Pastrim kimik                                        Tharse flokesh
  • Siguracione                                                   Tv
  • Restorant                                                   Frigorifer
  • Bar                                                             Telefon
  • Plazh

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Tansporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese shtese)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes