Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki

Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra shume afer nga qendra e fshatit turistik Pefkohori.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki

Description

Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki eshte nje kompleks luksoz i perbere nga 3 ndertesa dykatshe te vendosura afer detit.Hoteli ofron dhoma komode per te gjithe vizitoret.

      Facilitete te dhomes:                                  Facilitete:

 • Kondicioner                                                 Parkim
 • Dush                                                            Internet
 • Ballkon/Tarrace                                       Siguracione
 • Tharse flokesh                                                Plazh
 • Peshqir
 • Frigorifer
 • Kuzhine
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Ibrik
 • Tv satelitor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes