Flegra Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Flegra Palace Hotel Halkidiki

Flegra Palace Hotel Halkidiki eshte vendosur ne gadishullin Kassandra midis qyteteve Hanioti dhe Pefkohori me nje distance rreth 150 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Flegra Palace Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik. Hoteli ofron nje game te gjere te dhomave dhe apartamenteve dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete:                                         Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                 Kondicioner
 • Internet                                                       Dush
 • Pishine                                                Ballkon/Tarrace
 • Masazh                                                 Tharse flokesh
 • Pastrim kimik                                              Ngrohje
 • Doktor                                                   CD/DVD player
 • Plazh                                                           Frigorifer
 • Kend lojrash per femije                                   Tv
 • Aktivitete sportive                               Kanale nderkombetare
 • Animacione                                               Tv satelitor
 • Pishine per femije
 • Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Cadra plazhi

peshqir plazhi

Dreke

Pijet

Transporti

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes