Forest Park Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Forest Park Hotel Halkidiki

Forest Park Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 1,5 km larg nga fshati turistik Kriopigi.Hoteli eshte i rrethuar ne pyjet me pisha dhe ofron pamje nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Forest Park Hotel Halkidiki ndodhet rreth 100 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia" ne Selanik. Hoteli ndodhet rreth 2.5 km larg nga qyteti Kalithea.

        Facilitete te dhomes:                                    Facilitete:

  • Kondicioner                                                Internet
  • Dush                                                           Pishine
  • Ballkon/Tarrace                                       Pishine per femije
  • Tharse flokesh                                             Dyqane
  • Tv                                                                    Bar
  • Tv satelitor                                                   Restorant
  • Frigorifer                                                      Taverne
  • Kanale televizive                                           Plazh
  • Pamje

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes