Gemini Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Gemini Hotel Korfuz

Gemini Hotel Korfuz ndodhet rreth 50 metra larg nga plazhi Mesongi. Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Gemini Hotel Korfuz ndodhet 20 km larg nga aeroporti nderkombetar i Korfuzit. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional dhe ofron mengjese amerikane te servirura ne ene greke, shumellojshmeri argetimesh dhe sherbimesh.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                                  Tv
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra Plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes