Golden Beach Hotel-Apartments Halkidiki

+355 4 2 420 892

Golden Beach Hotel-Apartments Halkidiki

Golden Beach Hotel-Apartments Halkidiki nodhet ne gadishullin Kassandra prane qyteti turistik Nea Potidea.Hoteli eshte rreth 30 meter larg nga deti dhe ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Golden Beach Hotel-Apartments Halkidiki

Description

Golden Beach Hotel-Apartments Halkidiki ndodhet rreth 60 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia" ne Selanik.Hoteli njihet per stilin e thjeshte te dhomova qe ofron.Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete te dhomes:                                       Facilitete:                                

 • Kondicioner                                                   Internet
 • Dush                                                              Parkim
 • Ballkon/Tarrace                                              Pishine
 • Tharse flokesh                                                Plazh
 • Kuzhine                                                    Aktivite sportive
 • Frigorifer                                                     Transferta
 • Tv                                                                  Siguracion
 • Tv satelitor
 • Kanale televizive
 • Kanale muzikore
 • Radio
 • Telefon

Përfshihen

Mengjes,Dreke,Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes