Golden Sands Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Golden Sands Hotel Korfuz

Golden Sands Hotel Korfuz ndodhet ne nje distance rreth 30 metra larg nga plazhi dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit Jon.
sipas ofertes 0

Description

Golden Sands Hotel Korfuz perbehet nga nje ndertese 3 kateshe e vendosur ne nje zone te gjelbert. Hoteli ofron nje stil te thjeshte dhomash, sherbime cilesore dhe nje atmosfere te ngrohte mikepritje per te gjithe te ftuarit.

        Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                   Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sherbim dhome                                                     Telefon
 • Bar                                                                     Tv satelitor
 • Restorant                                                                  Tv
 • Plazh privat                                                Kanale nderkombetare
 • Basketboll
 • Tennis
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 4 kg pa pagese ekstra)

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes