Gouvia Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Gouvia Hotel Korfuz

Gouvia Hotel Korfuz ndodhet ne qytetin turstik Gouvia me nje distance rreth 150 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Gouvia Hotel Korfuz ndodhet 6 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe rreth 7 km larg nga aeroporti. Hoteli perbehet nga dy ndertesa te vogla dhe ofron sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                                   Tv
 • Plazh privat
 • Sporte uji
 • Sherbim poste

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes