Govino Bay Corfu Hotel Apartments Korfuz

+355 4 2 420 892

Govino Bay Corfu Hotel Apartments Korfuz

Govino Bay Corfu Hotel Apartments Korfuz eshte i vendosur ne qytetin turstik e Gouvias me nje distance rreth 50 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Govino Bay Corfu Hotel Apartments Korfuz

Description

Govino Bay Corfu Hotel Apartments Korfuz ndodhet 8 kml larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. hoteli ofron hapsira te gjelberta, dhoma komode, sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit qe duan te kalojne pushime relaksuese.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                        Kuzhine
 • bufe e hapur                                                             Tv
 • Plazh privat                                                             Ibrik
 • Tennis                                                                 Makine kafe
 • Pishine per femije
 • Kembim valutor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Lejohen kafshet shtepiake. (me pagese ekstra)

Pishine

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Dreke

Pijet alkoolike

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes