Grand hotel Palace Korce

+355 4 2 420 892

Grand hotel Palace Korce

Grand hotel palace i vendosur ne zemer te Korces iu mirpret te kaloni ne fundjave te kendshme duke provuar gatimet tradicionale Shqiptare qe ofron hoteli.
2 te rritur nata 50

Description

Hotel Grand gjendet ne qender te Korces, ngjitur me institucionet kryesore. Eshte hoteli me i madh ne qytet me 84 dhoma. Hoteli ofron dhoma standart te cilat jane te thjeshta por te pastra dhe dhoma superior te cilat ofrojne me shume komoditet dhe nje gjume me te rehatshem. Eshte edhe nje holl i madh, nje restorant, nje bar, nje salle takimesh. Fale hapesires se tij hotel Grand eshte nje prej hoteleve me te preferuar per organizimin e eventeve te medha, konferencave etj. Restoranti dallohet per specialitetet e zones po aq mire edhe per pjatat nderkombetare.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Përfshihen

mengjesi

parkim


Nuk Përfshihen

kafshet shtepiake nuk lejohen


Prices

Room Type Dates Price
16/08/2017 - 31/08/2020 50€ / 2 te rritur nata