Grande Mare Wellness Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Grande Mare Wellness Hotel Korfuz

Grande Mare Wellness Hotel Korfuz ndodhet ne nje distance rreth 30 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Grande Mare Wellness Hotel Korfuz ndodhet 6 km larg nga aeroporti nderkombetar i Korfuzit dhe 8 km larg nga porti. Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                             Tv 
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Spa
 • Masazhe
 • Banjo turke
 • Dhome konference
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes