Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz eshte i vendosur ne gadishull dhe ofron nje pamje mahnitese te detit dhe te qytetit te Korfuzit.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz

Description

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz perbehet nga nje ndertese 4 katshe dhe vila te cilat jane te rrethuara nga peme ulliri, kopshte, dhe pamja mahnitese e detit. Resorti ofron sherbime te klasit te larte. Eshte zgjedhja ideale per pushime luksi te paharrueshme.

        Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                   Kanale nderkombetare
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                                  Tv
 • Plazh privat                                                          Mini bar
 • Aktivitete sportive                                                Peshqir
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Animacione
 • Spa
 • Kembim valutor
 • Dhome konference
 • Diet menu
 • Doktor
 • Pishine dimerore
 • Sherbim dhome
 • Dyqane

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes