Grecotel Daphnila Bay Thalasso Korfuz

+355 4 2 420 892

Grecotel Daphnila Bay Thalasso Korfuz

Grecotel Daphnila Bay Thalasso Korfuz eshte i vendosur ne fshatin e vjeter turstik Dassia, shume prane detit. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Grecotel Daphnila Bay Thalasso Korfuz

Description

Grecotel Daphnila Bay Thalasso Korfuz perbehet nga nje ndertese 3 kateshe e rrethuar nga peme ulliri dhe pisha dhe pamja e mbrekullueshme e plazhit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.

      Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                                  Tv
 • Plazh privat                                                    Kanale muzike
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Doktor
 • Palester
 • Pishine dimerore
 • Sallon flokesh
 • Dyqane
 • Sauna
 • Spa

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi

Cadra plazhi

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes