Grecotel Eva Palace Korfuz

+355 4 2 420 892

Grecotel Eva Palace Korfuz

Grecotel Eva Palace Korfuz ndodhet ne gadishullin Kommeno shume afer detit. Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Grecotel Eva Palace Korfuz ofron sherbime te shkelqyera, dhoma luksi elegante, mjedise te gjelberta, kuzhine te shijshme, argetime dhe sporte pa limit. Eshte zgjedhja e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.

         Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                               Ngrohje
 • Plazh privat                                                            Peshqir
 • Aktivitete sportive                                     Kanale nderkombetare           
 • Sporte uji
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Palester
 • Doktor
 • Spa
 • Sauna
 • Banjo turke
 • Sherbim dhome
 • Dhome konference
 • Animacione
 • Muzik live

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi

Peshqir plazhi

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes