Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki

Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra rreth 500 meter nga fshati turistik piktoresk Habioti.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki

Description

Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti i Selanikut. Resorti ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit dhe eshte i rrethuar nga te gjitha anet nga kopshti.Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare dhe te rinjte.

        Facilitete:                                                              Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                                        Kondicioner
 • Pishine                                                                     Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                          Dush
 • Pastrim kimik                                                           Tharse flokesh
 • Pishine per femije                                                         Frigorifer   
 • Kend lojrash                                                                    Radio
 • Animacione per femije                                                    Telefon
 • Bar, Restorant, Taverne                                              Kanale TV
 • Show                                                                           Tv satelitor
 • Aktivitete sportive
 • Doktor
 • Kembim valutor
 • Sherbimi i dhomes
 • Transferta
 • Siguracione

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Internet

Parkim

Cadrat e palzhit, peshqir plazhi

 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjerat qe nuk jane permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes