Halkidiki Palace Hotel-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Halkidiki Palace Hotel-Halkidiki

Halkidiki Palace Hotel ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 350 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Halkidiki Palace Hotel i vendosur ne nje koder te vogel, hoteli ofron dhoma komode te rehatshme dhe nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore.

       Facilitete:                                       Facilitete te dhomes:

  • Internet                                              Kondicioner
  • Parkim                                                     Dush
  • Pishine                                               Ballkon/Tarrace
  • Siguracione                                        Tharse flokesh
  • Transferta                                               Frigorifer
  • Plazh                                                       Telefon
  • Restorant, Bar                                            Tv
  • Aktivitete sportive                                  Tv satelitor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina e jashtme


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte perdorur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes